אהבת את האתר? שתף !

??
RED - אדום RED - אדום [ 2010 ] [ צפו:6721 ]
,תיאור הסרט: סרט המבוסס עפ"י הרומן הפולחני D.C, קומיקס גרפי שנוצר ע"י ו-וורן אליס האלי האמר, "האדום" זהו קומדיה משולבת עם פעולת חבלה בכיכובם של ברוס וויליס, מורגן פרימן, ג'ון מלקוביץ והלן מירן. פרוק, ג'ו, מרווין וויקטוריה היו אמורים להיות הסוכני C.I.A הטובים ביותר, אבל סוד שהם יודעים הפך אותם להיות סוכנים במטרה גבוהה. אחרי נסיון התנקשות, הם חייבים להשתמש בכל ניסיון קולקטיבי וערמומי ולעבוד בעבודת צוות ולהישאר צעד אחד לפני המתנקשים הקטלניים שלהם ולהישאר בחיים. בכדי להפסיק את הפעולה, הצוו

Resident Evil: Afterlife - תושב מרושע: החיים שלאחר המוות Resident Evil: Afterlife - תושב מרושע: החיים שלאחר המוות [ 2010 - ארה ] [ צפו:4493 ]
,תיאור הסרט: בעולם שנהרס ע"י הידבקות וירוס, הופך קורבנותיו לזומבים, אליס (מילה יובוביץ') ממשיכה במסעה במציאת ניצולים ולהובילם למקום מפלט, עם נשקה הקטלני. אליס מקבלת עזרה לא צפויה מחבר ותיק. קצה חוט חדש שמבטיח מקום מפלט בטוח מזומבים, לוקח אותם ללוס אנג'לס. כאשר הם מגיעים העירה, הם מגלים כי העיר התפשטה ע"י אלפי זומבים - אליס וחבריה מתכוונים לצעוד לתוך מלכודת קטלנית.

סרט הרוצחים - Killers סרט הרוצחים - Killers [ צפו:4664 ]
חברת הפצה: Lionsgate Films
,תיאור הסרט: סרט הרוצחים - ספנסר Aimes (אשטון קוצ 'ר) הוא רק הממוצע שלך, סמוי, עד אשר הוא פוגש את ג 'ן Kornfeldt (קתרין הייגל), ומתאהב בה שלוש שנים מאוחר יותר, עם נישואים מושלמים הוא מגלה שהפך למבוקש תמורת מליון דולר - וכעת כול שכירי חרב במרדף להרוג אותו - דבר שמכניס את אישתו לצרות ובמרדף - איך ישרדו את זה?

סרט איירו מן Iron Man 2 סרט איירו מן Iron Man 2 [ צפו:5213 ]
חברת הפצה: Paramount Pictures
,תיאור הסרט: סרט איירו מן 2 המשך לסרט הראשון - כעת לאחר שכל העולם יודע אותו האדם שמאחורי המסכה איירו מן - טוני סטארק גיבור-העל "איירון מן".כעת הצבא אמריקה מפעיל עליו לחץ על מנת שיספקו לו את הטכנולוגיה , העלילה נסחפת למרות התנגדותו למסירת הטכנולוגיה - ומול אוייב חדש שדווקא בא ממשפחתו.

Planet 51 - כוכב 51 Planet 51 - כוכב 51 [ צפו:5036 ]
,תיאור הסרט: " Planet 51 " כוכב שתושביו חיים בפחד מפלישת חייזרים. הפרנויה שלהם החל כאשר האסטרונאוט קפטן צ'ארלס "צ'אק" בייקר מגיעה מכדור הארץ. התיידד עם תושב מקומי צעיר, כדי לא להיתפס על מנת שיוכל לחזור לחללית שלו ולחזור הביתה.

כח המחץ: עליית הקוברה - G.I. Joe: Rise Of Cobra כח המחץ: עליית הקוברה - G.I. Joe: Rise Of Cobra [ 2009 ] [ צפו:5731 ]
,תיאור הסרט: הסרט מבוסס על הזיכיון "ג'י.איי.ג'ו" (כוח המחץ) אשר כולל בתוכו חוברות קומיקס, סדרות טלוויזיה מצוירות והצעצועים המצליחים של שנות ה-80. עלילת הסרט מתרחשת עשר שנים בעתיד, ומתמקד במלחמתה של יחידת כח המחץ, יחידת עילית של לוחמי קומנדו מארצות הברית וברית נאט"ו בארגון טרור בינלאומי בשם "קוברה" אשר יעודו הסופי להשתלט על העולם. הסרט מציג את האירועים שקדמו להקמת יחידת "כח המחץ" והקמת ארגון קוברה.

Fast & Furious - מהיר ועצבני 4 Fast & Furious - מהיר ועצבני 4 [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: מהיר ועצבני 4 [ צפו:2826 ]
,תיאור הסרט: מהיר ועצבני 4 זהו סרט פעולה ומתח על וין דיזל ופול ווקר אשר חוזרים לרחובות ומצטרפים למישל רודריגז וג'רדנה ברוסטר כדי לחצות את לוס אנג'לס ולקרוע את מדברי מקסיקו במכוניות אקזוטיות, בשובם ללוס אנג'לס, בין דום טורטו שהוא עבריין נמלט לבין הסוכן אוקנור נוצרת איבה עזה, אבל כשניהם עומדים יחד מול אוייב משותף הם מבינים שכדי להתמודד מולו הם חייבים להגיע להסכם ביניהם,ממרדפי שוד של שיירה הנוסעת ועד לנסיעה מדוייקת לתוך המנהרות, שני אלה ימתחו את הגבולות הנקמה לבלתי אפשרית מאחורי הה

X-Men Origins: Wolverine - אקס מן המקור: וולברין X-Men Origins: Wolverine - אקס מן המקור: וולברין [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: אקס מן המקור: וולברין [ צפו:2548 ]
,תיאור הסרט: אקס מן המקור: וולברין, סרט על לוגאן (יו ג'קמן) שהוא מוטנט רב עוצמה, מכונת קרב קטלנית ונחושה, בעלת טפרים ממתכת חדים כסכין הנשלפים מידיו, וולברין' אחיו האכזר ויקטור קריד המכונה דדפול שהוא שכיר חרב מיומן בחרבות המסוגל להתרפא בדומה ללוגאן אחיו,וולברין מציג את המערכת יחסים של המוטנט עם מפקד X וויליאם סטרייקר,המערכת מציגה את עברו של לוגאן, הרומן הטראגי של לוגאן עם סילבר פוקס, גורלה של פוקס מעורר אצל לוגאן זיכרונות רדומים מימיו בצוות X, ימים בהם הוא השתתף בניסויים צבאיים חשאי

Angels & Demons - מלאכים ושדים Angels & Demons - מלאכים ושדים [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: מלאכים ושדים [ צפו:2520 ]
,תיאור הסרט: מלאכים ושדים, זהו סרט מתח ופעולה, סרט המשך להרפתקאות של הסימבולוג רוברט לנגדון (טום הנקס) מצופן דה וינצי, הפעם לנגדון נקרא לוותיקן, לפענח סדרת רציחות של קרדינלים מכובדים שעל גופותיהן המעונות נצרבות מילים שלא ניתן לקרוא ישר והפוך. את האחריות לרציחות לוקח ארגון אילומינטי עתיק ומיסתורי, האוייב של ותיקן שבשם המדע הוא גנב מהמעבדה של המדענית ויקטוריה וטרה (איילת זורר) אנטי חומר כדי לפוצץ אותו אי שם ברומא.

Transformers: Revenge of the Fallen - רובוטריקים 2: נקמת הנופלים Transformers: Revenge of the Fallen - רובוטריקים 2: נקמת הנופלים [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: רובוטריקים 2: נקמת הנופלים [ צפו:3593 ]
,תיאור הסרט: רובוטריקים 2: נקמת הנופלים, סרט מדע בדיוני פעולה והרפתקאות, הקרב על הכדור ארץ אכן הסתיים אבל, הקרב על היקום רק מתחיל. סטאר סקרים הוא מנהיג השקרניקים הוא מחליט לתקוף את כדור הארץ שוב, הרובוטריקים שחשבו שיוכלו לחיות בשקט ובשלום טעו, הם מגלים בהמשך גופה של מגהטרון אשר משו אותה מהים ע"י סקורפינוקס, הוא החייה את מנהיג השקרניקים הרשע.הרובוטריקים נאלצים לעמוד מולם שוב כדי להציל את האנושות כולה.

Terminator- Salvation - שליחות קטלנית- התעוררות Terminator- Salvation - שליחות קטלנית- התעוררות [ 2009 - ארצות הברית, גרמניה, אנגליה ]
שם הסרט במקור: שליחות קטלנית- התעוררות [ צפו:2417 ]
,תיאור הסרט: שליחות קטלנית: התעוררות זהו סרט שמתרחש בשנת 2018, ג'ון קונור (כריסטיאן בייל) הוא אדם שהיעוד שלו להוביל את המחתרת האנושית שלו נגד חברת "סקיינט", קונור פוגש במרקוס, אדם זר שהזיכרון האחרון שלו שהוא היה נידון למוות, קונור צריך להחליט אם מרקוס ישלח מהעתיד או שמא הוא ניצול מהעבר, בזמן שסקיינט תוקפת, קונור ומרקוס יוצאים למסע שלוקח אותם ללב ליבו של צבא הסקיינט, שם הם מגלים סוד נורא מאחורי החיסול הסופי האפשרית של האנושות.

Harry Potter and the Half-Blood Prince - הארי פוטר והנסיך חצוי דם Harry Potter and the Half-Blood Prince - הארי פוטר והנסיך חצוי דם [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: הארי פוטר והנסיך חצוי דם [ צפו:2859 ]
,תיאור הסרט: הארי פוטר והנסיך חצוי דם- סרט על הארי פוטר תלמיד שנה שישית בבית ספר לקסמים הווגורטס, הארי מנסה למצוא את וולדמורט ובמקום זה הוא מוצא את אחד מסודותיו החשאיים בעזרת פרופסור דמבלדור שלוקח אותו למסע מסוכן, בדרך הארי מגלה את הצד האפל של סיירוס סנייפ, נלחם מול דראקו מאלפוי,וברשותו יומן של הנסיך חצוי דם הסמוי שבאמצעותו הוא לומד לחשים וקסמים אפלים, הארי נאלץ לאבד שוב אחד מחבריו, כל זאת תוך כדי התמודדות עם האמת על העבר.

Watchmen - השומרים Watchmen - השומרים [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: השומרים [ צפו:3103 ]
,תיאור הסרט: סרט השומרים מבוסס על גיבורי על, כשאחד מהקולגות העבר שלו נרצח, רורשאך- החבר במשטרת המתנדבים, נחוש לחשוף מזימה שמטרתה לפגוע בכל גיבורי העל של העבר ההווה ולחסלם, הוא יוצא קשר עם עמיתיו לצאת למלחמה בפשע.

Street Fighter: Legend of Chun-Li  - סטריט פייטר: האגדה על צ'אן לי Street Fighter: Legend of Chun-Li - סטריט פייטר: האגדה על צ'אן לי [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: סטריט פייטר: האגדה על צ'אן לי [ צפו:3598 ]
,תיאור הסרט: סטריט פייטר: האגדה על צ'אן לי, סרט המבוסס על משחק משחב מאוד פופולרי Franchise הלוחמת צ'אן לי יוצאת למסע הרפתקאות אחר צדק.

Echelon Conspiracy -  קונספירציה הדרגתית Echelon Conspiracy - קונספירציה הדרגתית [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: קונספירציה הדרגתית [ צפו:9211 ]
,תיאור הסרט: קונספירציה הדרגתית זהו סרט על טכנאי צעיר שמקבל הודעה מיסתורית לפלאפון שלו אשר מבטיחה לו עושר שאין כמוהו, לאחר מכן היא מסמנת אותו למטרה של האירגון הבינלאומי האכזרי אשר מאיים על כל העולם כולו.

Wanted- מבוקש Wanted- מבוקש [ 2008 - USA ]
שם הסרט במקור: מבוקש [ צפו:2978 ]
,תיאור הסרט: ווסלי הצעיר (ג'יימס מקאבוי), חי חיי שגרה רגילים ובעיניו גם עלובים ופאתטיים...שהוא מתוסכל מעבודתו, חברתו בוגדת בו עם חברו הטוב ביותר (והוא יודע) והוא חי על כדורים כנגד הלחץ ההולך ומכרסם בו, הוא תוהה על משמעות קיומו, מה שהוא לא יודע שלא רחוק ממנו ישנו ארגון מתנקשים עתיק שרוצה לצרפו לשירותיו בגלל מורשתו, אביו - שאותו לא פגש מעולם. מכאן מתחיל סרט אקשן בהילוך גבוה,עם סצנות לוהטות על הכבישים וכדורים שמתעופפים לכל עבר. האם ווסלי יוכל להתפתח להיות מתנקש משובח כמו אביו בעזרתם של

300 300 [ 2007 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: 300 [ צפו:1576 ]
מפיק: Warner Bros. Pictures
חברת הפצה: Warner Bros. Pictures
,תיאור הסרט: סרט על 300 לוחמים ספרטנים נגד האימפריה הפארסית כולה בקרב שיוביל להולדת הדמוקרטיה הראשונה שידע העולם. הבמאי של סרטים "שחר המתים", מביים לפי הנובלה הגראפית של פרנק מילר ("עיר החטאים").

Street kings - מלכי הרחוב Street kings - מלכי הרחוב [ 2008 - USA ]
שם הסרט במקור: מלכי הרחוב [ צפו:2359 ]
מפיק: Ladecasa
חברת הפצה: Ladecasa
,תיאור הסרט: טום הוא שוטר ותיק במשטרת לוס אנג'לס המאושם בהריגת שותפו,ומאמין שהוא מופלל כדי לכסות על פרשת שחיתות, הוא יוצא להילחם לבדו נגד כולם ומתחיל להטיל ספק בנאמנותו לעמיתיו למקצוע.  

The Incredible Hulk- הענק הירוק The Incredible Hulk- הענק הירוק [ 2008 - ארה ]
שם הסרט במקור: הענק הירוק [ צפו:2277 ]
מפיק: Marvel Enterprises
חברת הפצה: Marvel Enterprises
,תיאור הסרט: המדען ברוס באנר (אדוארד נורטון) חי בצללים, הוא סורק את כדור הארץ כדי למצוא סם שתעלים את הענק הירוק שמשתלט על גופו. אבל מחרחרי המלחמה, שחולמים על שימוש לרעה בכוחותיו, לא יעזבו אותו לבד, וגם ללא הצורך שלו להיות עם האישה בטי רוס (ליב טיילר).הדוקטור המבריק שלנו נרדף ללא רחם על ידי האבומיניישן (התועבה), יצור מפחיד עם אדרנלין טהור ותוקפנות, שכוחותיו דומים לכוחו של הענק, וקרב אימתני הלקוח מחוברת קומיקס מאיים על העיר ניו-יורק בהרס מוחלט.

Copyright © 2006-2008 Joomitaly.com - Powered by Siloos